Китай готовий розширити тристороннє співробітництво з Монголією та Росією, – Сі Цзіньпін

Джерело: The Guardian

Президент Китаю Сі Цзіньпін заявив президенту Монголії Ухнаагійну Хурелсуху, що  Китай готовий розширити тристороннє співробітництво з Монголією та Росією, включаючи будівництво тристороннього економічного коридору.

Він додав, що Китай, як завжди, допоможе Монголії відродити її економіку, просувати планомірне будівництво сухопутних портів і відкривати нові канали сполучення між двома країнами.

Росія також запропонувала побудувати транснаціональний газопровід до Китаю, який проходить через Монголію.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.

26 лютого президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт щодо демобілізації строковиків. Раніше цього ж дня йому направили на підпис проєкт закону, котрий стосується військовослужбовців, які закінчили строкову службу у 2024 році та перебувають на службі під час дії воєнного стану.