Китай не заслуговує довіри у своїй підтримці України – уряд Німеччини

Джерело: Devdiscourse

Уряд Німеччини зазначив, що Китай не заслуговує довіри у захисті територіальної цілісності України через підтримку російських наративів.

“Китайська пропаганда посилює наративи Росії щодо її незаконної агресивної війни проти України, – йдеться в документі. – Це вимагає систематичного, заснованого на фактах моніторингу та контрзаходів на всіх рівнях, у тому числі на європейському рівні”.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.