Китай розглядає можливість призупинення 125% мита на деякі товари зі США – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.
Джерела Bloomberg повідомили, що Китай розглядає можливість скасування додаткових мит на медичне обладнання та деякі промислові хімікати, зокрема етан.
Повідомляється, що уряд також розглядає можливість скасування тарифу на оренду літаків. Як і багато інших авіакомпаній, китайські перевізники не володіють усіма своїми літаками і змушені платити лізингові платежі стороннім компаніям за використання деяких із них — витрати, які стали б фінансово руйнівними з додатковим тарифом.
Зазначається, що можливість звільнення окремих товарів від мита підвищила оптимізм інвесторів, що сприяло зростанню акцій в Азії та відновленню вартості юаня.
У Китаї сподіваються, що призупинення мит стане першим кроком до деескалації торгівельної війни.
- Міністерство закордонних справ Китаю закликало США припинити “вводити в оману громадськість” щодо двосторонніх переговорів про мита.
- Президент США Дональд Трамп заявив, що мита на китайські товари “суттєво знизяться, але не будуть нульовими”.
- Південна Корея виявила численні спроби інших країн маскувати свої товари під корейську продукцію. Найбільше такі випадки спостерігаються з боку Китаю, який намагається обійти мита від США.
У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.
Меджліс кримськотатарського народу категорично відкидає будь-які пропозиції або дії, що можуть сприяти визнанню тимчасово окупованого Криму та Севастополя частиною Росії. Вищий представницький орган кримських татар підкреслює, що ці території є невіддільною частиною України у її міжнародно визнаних кордонах.