Китай закликав уряд Великої Британії «виправити помилки» щодо санкцій проти РФ

Джерело: Sky News

Посольство Китаю у Великій Британії закликало уряд “виправити свої помилки” після накладення санкцій на китайські компанії.

Коментуючи нові санкції Великої Британії, посольство заявило, що “рішуче виступає проти дій британської сторони”, звинувативши їх в порушенні міжнародного права. 

“Будь-які дії, які завдають шкоди інтересам Китаю, зустрінуть жорстку відповідь”, – заявили в посольстві.

Сьогодні, 6 грудня, в міністерстві закордонних справ Великої Британії оголосили про нові санкції проти російської “воєнної машини” в Україні.

Нові санкції забороняють британським фірмам мати справу з підприємствами та окремими особами у таких країнах, як Білорусь, Китай, Сербія, Туреччина, ОАЕ, Узбекистан та інші.

Але китайське посольство розкритикувало це рішення, заявивши, що Китай “зберіг об’єктивну, справедливу позицію щодо українського питання”.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.