Кияни долучилися до прибирання території  притулку для котів,  у якому напередодні сталася пожежа – фоторепортаж

Джерело: Букви

Вночі 23 вересня в одному з притулків для котів, “Котобаза”, сталась пожежа. Деякі тварини загинули, інші – постраждали, тих, що у важкому стані – забрали до реанімації. Сьогодні ж волонтери вирішили прибрати територію притулку, тож закликали небайдужих долучатися.

25 вересня волонтери спільно з містянами долучилися до усунення наслідків пожежі у притулку.

Так, усі небайдужі, взявши лопати та рукавички, прийшли допомогти відновити спалену територію.

На прибирання зібралося не менше 30 осіб, розібрали завали та вивезли сміття.

Надалі притулок мають намір відбудувати.

Зауважується, що волонтер Олексій Суровцев керуватиме відновленням “Котобази”.

Раніше працівники “Котобази” припустили, що притулок підірвали. Нині правоохоронці розпочали розслідування за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу. Мовиться про “Умисне знищення або пошкодження майна, що спричинило тяжкі наслідки”.

Поліція з’ясовує всі обставини події і закликає очевидців звертатися в правоохоронні органи.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.