Киянин викликав поліцію, бо йому наснився страшний сон
Джерело: пресслужба Патрульної поліції Києва
У Києві чоловік викликав поліцію, бо йому наснився страшний сон про вбивство.

Фото: Патрульна поліція Києва
Правоохоронці отримали повідомлення про вбивство у Печерському районі й негайно прибули на місце, де на них чекав заявник.
Поліціянти поспілкувалися з чоловіком, і той зізнався, що йому просто наснився страшний сон, в якому невідомі вбили його друга, тому він викликав патрульних.
Патрульні винесли постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спецслужб) КУпАП.
У поліції наголосили, що за завідомо неправдивий виклик пожежно-рятувального підрозділу, поліції, бригади екстреної медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 850 до 3400 гривень.
- Житель Хмельницької області подав позов проти Росії та домігся ухвали суду на свою користь, згідно з якою країна-агресорка повинна виплатити йому 200 000 гривень компенсації моральної шкоди, якої він зазнав через війну.
- Норвезький правий екстреміст Андерс Брейвік програв у справі, в якій він позивався проти держави стосовно порушення його прав людини, намагаючись скасувати свою ізоляцію у в’язниці.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
У головному логістичному хабі НАТО — Александруполісі — затримали 59-річного етнічного грека з Грузії за підозрою у шпигунстві на користь Росії. В його телефоні знайшли фото і відео військових об’єктів та техніки.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
Європейський Союз остаточно заборонив використання бісфенолу А (BPA) у всіх матеріалах, що контактують із харчовими продуктами. Відповідне рішення закріпили у Регламенті 2024/3190, який набрав чинності 20 січня 2025 року. Заборона стала результатом понад 20 років наукових досліджень і обговорень щодо впливу цієї речовини на здоров’я та довкілля.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.