«Київстар» скасовує наступну плату за тариф для своїх користувачів і надасть кошти ЗСУ

Джерело: Kyivstar

Мобільний оператор Kyivstar оголосив про повне відновлення сервісів, які були уражені хакерською атакою, та вирішив не стягувати наступну плату за тарифи від своїх користувачів. Компанія оголосила про виділення 100 мільйонів гривень на потреби Збройних Сил України.

Kyivstar висловило вдячність своїм клієнтам за підтримку та довіру. Згідно з повідомленням, скасування плати за тариф буде діяти:

  • для абонентів передплати, контрактних абонентів, а також для користувачів послуги “Домашній Інтернет” у період з 22 грудня по 21 січня;
  • для бізнес-клієнтів, що користуються мобільним та фіксованим зв’язком, з 1 по 31 січня;
  • для користувачів “Домашнього Інтернету” та пакету “ВСЕ РАЗОМ” з 1 по 31 січня.

Зазначимо, що 20 грудня мобільний оператор “Київстар” усунув проблеми, які виникли напередодні вранці у користувачів на заході і півдні України. У “Київстарі” також додали, що завершують стабілізацію після масштабної хакерської атаки 12 грудня та найближчим часом повідомлять про нарахування бонусів та компенсацій.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.