Lamborghini, що належала Трампу, продали на аукціоні за рекордні $1,1 млн

Джерело: Forbes

Автомобіль Lamborghini Diablo VT 1997 року випуску, створений на замовлення Дональда Трампа, продали на аукціоні Barrett-Jackson’s за 1,1 мільйона доларів.

Видання зауважило, що ця сума значно перевищує ціну більшості Diablo, виставлених на продаж (від 350 тис. до 500 тис. доларів на аукціоні, залежно від комплектації).

Відтак, автівка стала найдорожчою Lamborghini Diablo у світі.

Ім’я покупця не називається.

Відомо, що Трамп замовив родстер Diablo VT у 1997 році, він є одним зі 132 таких спорткарів, вироблених для США з 1997 по 1999 роки.

Суперкар з V-подібним 12-циліндровим двигуном виконаний у кольорі Blu Le Mans, який офіційно не був доступний у 1997 році і був замовлений Трампом, що робить цей Diablo унікальним. Інтер’єр спорткара у чорному кольорі. Родстер також має табличку “Donald Trump 1997 Diablo” на водійських дверях.

Автомобіль продано колишнім президентом США у 2002 році.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.