Латвія штрафуватиме власників авто за наклейку «я русский»

Джерело: пресслужба поліції Латвії

Поліціянти Латвії накладатимуть штрафи за наклейки на автомобілях “я русский”.

Зауважується, що будь-яке героїзування військової агресії, зокрема — розміщення на транспортних засобах потенційно провокаційних написів російською мовою є неприпустимим.

У відомстві також зазначили, що у разі порушення законодавства особи, що розмістили ці наклейки, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за уславлення військової агресії чи воєнних злочинів.

Щобільше, громадян закликали повідомляти до поліції про такі випадки і транспортні засоби з відповідними написами.

Раніше Естонія долучилася до Латвії та Литви у забороні в’їзду авто з російською реєстрацією.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.