Ліхтенштейн став приймати криптовалюти для оплати низки держпослуг
Джерело: Incrypted
Князівство Ліхтенштейн оголосило, що прийматиме криптовалюти як засіб оплати для ряду державних послуг. Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству з Web3-платформою xMoney.
Представники платіжного сервісу сказали, що співпраця встановлює глобальні стандарти. Зокрема цей спосіб може служити прикладом для інших країн, спрямованих на створення інноваційного середовища для своїх громадян.
“Тепер громадяни Ліхтенштейну зможуть переконатися в легкості, безпеці та високій швидкості здійснення розрахунків з державними органами з використанням криптовалюти”, – йдеться в повідомленні xMoney.
Згідно з джерелом, мешканці країни можуть використовувати біткоїни та Ethereum для оплати різноманітних послуг, таких як отримання комерційних ліцензій, реєстрація товарних знаків, виписка з торговельного реєстру та виписка з сімейного реєстру. Також в рамках партнерства анонсовано програму кешбеку для користувачів сервісу.
- Згідно з даними компанії De.Fi, яка займається відстеженням криптовалютного портфеля та безпеки, у 2023 році хакери вкрали 2 мільярди доларів США у криптовалюті.
- Інтернет-пастора звинуватили в цивільному шахрайстві за продаж криптовалюти, яку регулятори назвали “практично нікчемною”. Сам звинувачений свій вчинок пояснив тим, що “Бог сказав йому це робити”, додавши, що “ймовірно, неправильно зрозумів його”.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.