Лікарні Ізраїлю повідомляють про понад сотні поранених унаслідок ракетних обстрілів

Джерело: Times of Israel

Лікарні Ізраїлю повідомляють, що понад 100 ізраїльтян були поранені внаслідок ракетних ударів по півдню та центральній частині країни. Деякі з них у критичному стані.

Госпіталь Сорака в Беер-Шеві повідомив, що прийняв 80 пацієнтів, деякі з них у дуже важкому стані.

Медичний центр Assaf Harofeh поблизу Тель-Авіва повідомив, що у них госпіталізовано 17 осіб, двоє з яких у тяжкому стані і один – і стані середньої тяжкості.

У медичному центрі Каплана в Реховоті лікується 21 постраждалий, зокрема двоє у важкому стані, які прооперовані. Четверо поранених середньої тяжкості та 15 – легкої.
Не всі лікарні повідомили про своїх пацієнтів.

Додамо, що Ізраїль перебуває під ракетним обстрілом вже понад три години. Відомо про щонайменше 5-х загиблих. У ХАМАС заявили, що по Ізраїлю випущено понад 5000 ракет.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.