Лохину з Австралії внесли до Книги рекордів Гіннеса

Джерело: Sky News

Лохина, яку виростили в австралійському штаті Новий Південний Вельс, потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Загальна вага ягоди становить рекордні 20,4 грама, а її діаметр – 39,31 мм. Попередній рекорд належав ягоді вагою 16,2 г, яка виросла в Західній Австралії у 2020 році.

Ягоду-рекордсменку вирощено Costa Group – найбільшою австралійською садівничою компанією та основним постачальником продуктів для роздрібної торгівлі.

“Попри те, що ця ягода велика, немає жодних сумнівів щодо якості чи смаку, як цього можна очікувати при вирощуванні сорту лохини преміумкласу”, – заявив представник компанії Бред Хокінг.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.