Лондонський суд виправдав Кевіна Спейсі за всіма дев’ятьма звинуваченнями у справі про сексуальні домагання

Джерело: Reuters

26 липня суд присяжних Лондонського суду визнав американського актора театру і кіно, двічі лауреата премії “Оскар” Кевіна Спейсі невинним у справі про вчинення низки сексуальних насильств над чотирма чоловіками.

Після більш ніж 12-годинного обговорення присяжні виправдали оскароносного американського актора за дев’ятьма пунктами звинувачення.

Спейсі заплакав і вимовив “спасибі” дев’ятьом чоловікам і трьом жінкам-присяжним. Після того, як його звільнили з лави підсудних, він потиснув руки своїм адвокатам, перш ніж вийти із зали суду.

У травні 2022 року Спейсі було висунуто п’ять звинувачень у сексуальному насильстві, в яких йшлося про напад на трьох чоловіків у період між 2005 і 2013 роками. Хоча Спейсі не визнав свою провину, у листопаді Королівська прокуратура висунула ще сім звинувачень, пов’язаних із “низкою сексуальних насильств проти одного чоловіка між 2001 і 2004 роками”.

Згодом суддя у справі погодився долучити новий обвинувальний висновок із семи пунктів до попередніх п’яти, що призвело до єдиного судового процесу проти Спейсі за всіма звинуваченнями.

Звинувачення пов’язані з інцидентами в Лондоні та його околицях протягом 12-річного періоду, коли Спейсі працював художнім керівником у лондонському театрі Old Vic.

Спейсі, який отримав “Оскар” за найкращу чоловічу роль у фільмі “Краса по-американськи” (1999) і найкращого актора другого плану у фільмі “Звичайні підозрювані” (1995), сказав, що його “світ вибухнув”, коли його вперше звинуватив у сексуальному насильстві у 2017 році актор Ентоні Репп.

4 грудня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила арешт майна головної лікарки Хмельницької обласної МСЕК Тетяни Крупи.

Шість провідних новинних медіакомпаній Канади подали позов проти OpenAI через неналежне використання захищених авторським правом матеріалів.

Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні розповів про підготовку санкцій у звʼязку з діями грузинської влади.

Шериф округу Гіллсборо в штаті Флорида Чад Хроністер, якого новообраний президент США Дональд Трамп номінував на керівника Управління боротьби з наркотиками, відмовився від цієї посади, зіславшись на зайнятість.

Постійний представник Росії в ООН Василь Небензя, котрий раніше звинувачував США у створенні “бойових комарів”, вкотре відзначився “гучною” заявою. Під час свого виступу він поскаржився на нібито українську політику “бандеризації”, за його словами, “російськомовних” селищ. Не забув Небензя також і про “нацистські” прапори.