Львівщина першою в Україні повністю завершила процес декомунізації – ОВА

Джерело: Максим Козицький/Telegram

30 січня голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький заявив, що в області знесли останній радянський пам’ятник, відтак область першою в Україні повністю завершила процес декомунізації.

Зазначається, що після активної роботи обласної робочої групи у Лопатинській громаді демонтували останній радянський пам’ятник. –

Загалом упродовж 2023 року на Львівщині знесли 312 таких.

Джерело: Львівська ОВА

Радіємо, що стали прикладом для інших областей, які зараз створюють при військових адміністраціях аналогічні робочі групи з декомунізації. Жодної копійки з обласного бюджету на повалення цих “бовванів” не витрачали. Прибрати їх допомогли небайдужі місцеві жителі. Велика вдячність Антонові Петрівському та всім представникам ГО “Декомунізація Львівщини”, – наголосив голова ОВА.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.