Майже всі співробітники OpenAI погрожують перейти у Microsoft

Джерело: Bloomberg

Майже увесь персонал OpenAI погрожує звільнитися та перейти до Microsoft. Вони вимагають, аби чинне керівництво компанії подало у відставку після звільнення колишнього гендиректора Сема Альтмана.

Лист підписали понад 700 із 770 співробітників компанії. Вони заявили, що “не можуть працювати на людей або з людьми, яким бракує компетентності, розсудливості та турботи” про місію OpenAI та її співробітників. Кожного зі членів керівництва закликали піти у відставку.

Зі свого боку, Microsoft запевнило співробітників, що має вакансії для усіх співробітників компанії ШІ. Також головний виконавчий директор Salesforce Inc. Марк Беніофф запропонував прийняти на роботу дослідників, які залишать посади в OpenAI.

Напередодні багато співробітників OpenAI поширили однакові повідомлення у соцмережі Х із текстом “OpenAI ніщо без своїх людей”.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.