Макрон прокоментував удар РФ по Бериславу, внаслідок якого загинули французькі волонтери

Джерело: Емманюель Макрон

Президент Франції Емманюель Макрон засудив удар армії РФ по Бериславу на Херсонщині, внаслідок якого загинули французькі гуманітарні працівники.

“Двоє французьких гуманітарників загинули в Україні внаслідок удару Росії. Боягузливий і негідний вчинок. Я думаю про їхніх поранених близьких і товаришів”, – написав він.

Макрон додав, що солідарний з усіма волонтерами, які допомагають населенню.

Як відомо, 1 лютого війська РФ атакували безпілотниками Берислав на Херсонщині.

Унаслідок злочинних дій окупантів загинуло двоє волонтерів із Франції, ще четверо осіб – троє іноземців та один українець – зазнали поранень.

Поліція Херсонщини розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 “Порушення законів та звичаїв війни” Кримінального кодексу.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття обширної мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

12 медичних закладів України лікуватимуть безпліддя за державні кошти.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.