Макрон прокоментував удар РФ по Бериславу, внаслідок якого загинули французькі волонтери
Джерело: Емманюель Макрон
Президент Франції Емманюель Макрон засудив удар армії РФ по Бериславу на Херсонщині, внаслідок якого загинули французькі гуманітарні працівники.
“Двоє французьких гуманітарників загинули в Україні внаслідок удару Росії. Боягузливий і негідний вчинок. Я думаю про їхніх поранених близьких і товаришів”, – написав він.
Макрон додав, що солідарний з усіма волонтерами, які допомагають населенню.
Як відомо, 1 лютого війська РФ атакували безпілотниками Берислав на Херсонщині.
Унаслідок злочинних дій окупантів загинуло двоє волонтерів із Франції, ще четверо осіб – троє іноземців та один українець – зазнали поранень.
Поліція Херсонщини розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 “Порушення законів та звичаїв війни” Кримінального кодексу.
- Першого лютого російські війська завдали авіаудару по території пам’ятки національного значення Кам’янська Січ, що входить до складу Національного заповідника “Хортиця”.
Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.
Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.
Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.
У заповіднику Пана, що в центральному індійському штаті Мадг’я-Прадеш, померла найстаріша в Азії слониха Ватсала, якій було понад 100 років, що майже вдвічі перевищує середню тривалість життя азійських слонів.