Marie Claire Business Україна, за підтримки стратегічного партнера – Uwe Hub, оголошують #Opencall з безкоштовної медіа-підтримки для жінок-підприємниць

Marie Claire Business Україна запустив #OPENCALL з безкоштовної медіа-підтримки для жінок-підприємниць, які започаткували свій бізнес в 2022 році. 

Можливість для вас, якщо: 

  • Ви зареєстрували свій бізнес у перший рік повномасштабної війни? 
  • Релокували підприємство з зони активних бойових дій та розпочали все наново? 
  • Винайшли новий сенс для існуючої бізнес-моделі та освоїли новий ринок протягом 2022 року, знаходячись в Україні? 

Подавайте заявку у національний лістинг Marie Claire Business Україна «Обличчя віри» для жінок-підприємниць, які започаткували бізнес в 2022 році. 

Marie Claire Business Україна збирають кращі та надихаючі історії, щоб розказати про них світу! Щоб подати заявку від свого бізнесу – ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ.

Дедлайн подачі заявок на лістинг – 17 вересня 2023 року. 

#U&WHub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Наша місія – це підтримка жінок-підприємиць (нинішніх та майбутніх) в сучасних умовах і викликах через навчання, обмін досвідом для посилення одна одної, нетворкінг та допомогу у створенні бізнесу із соціальним імпактом. Проєкт U&WE Hub започаткований у серпні 2022 році Центром “Розвиток КСВ”.

#MarieClaireBusiness Україна – це перша, серед світової родини Marie Claire, спеціалізована платформа медіа-проєктів, які є інноваційним синтезом сучасних медіа з нетворкінг, ед’ютеймент- та бенчмаркінг інструментами.  Ініціатива підтримки економіки України та жінок – підприємниць. Амбітних лідерок та лідерів, які, під час знищення, будують майбутне!

Проєкт також підтримують Міністерство Економіки України, програма мікро-грантів «Власна справа» та Державний Фонд розвитку Інновацій.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

У південній провінції Пакистану, Сінд, температура повітря перевищила +52 градуси, що наближає країну до нового температурного рекорду на тлі спеки, яка продовжує вирувати в Азії.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Це сталось після того, як КНДР пообіцяла “дати відповідь” на дії активістів з Південної Кореї, які розповсюджують листівки проти КНДР.