Маск міг надихнути Путіна на розміщення ядерної зброї в космосі – Washington Times

Джерело: The Washington Times

Супутники Starlink Ілона Маска зіграли головну роль у сповільненні російського повномасштабного вторгнення в Україну та досі мають критично важливе значення для забезпечення зв’язку ЗСУ на фронті. Імовірно, саме тому Росія готується вивести на орбіту протисупутникову зброю.

Як розповіли у виданні, російсько-українська війна показала важливість супутників у сучасних бойових діях, і загарбникам важко нівелювати цю перевагу ЗСУ. Застосування ядерної зброї у космосі теоретично могло б стати для Росії виходом із ситуації.

Російські війська неодноразово намагалися заблокувати Україні доступ до Starlink. Але, за словами аналітиків, ворогу не вдалося досягнути в цьому успіху, оскільки структура супутників Ілона Маска та їхнє розташування – відносно ближче до Землі, ніж інші супутники – ускладнюють нейтралізацію системи за допомогою звичайної зброї, що запускається з Землі.

Утім, тепер – якщо висновки американської розвідки виявляться точними – президент Росії Володимир Путін, ймовірно, розглядає використання передової зброї протикосмічної авіації як єдиний надійний спосіб позбутися Starlink та інших подібних систем у майбутніх конфліктах.

При цьому фахівці схвильовані, що ефект від застосування протисупутниковї зброї вийде далеко за межі поля боя в Україні і матиме важкі економічні наслідки для усього світу.

Українські військові підтвердили використання ракет британського виробництва Storm Shadow по території Росії й високопоставлені військові джерела назвали удар “дуже успішним”.

Після того, як РФ атакувала Україну новітньою ракетою “Орєшнік”, в Росії почали продавати відповідний мерч з Путіним.

Джерело: Марина Гаркава, заступниця міського голови Черкас 22 листопада 2024 року померла Ірина Горенко, мати…

Президент України Володимир Зеленський прокоментував закриття посольств та інших структур 20 листопада через інформацію про можливу масовану атаку росіян по Україні.

Лідер Північної Кореї каже, що “ніколи раніше ворогуючі сторони на Корейському півострові не стикалися з таким небезпечним і гостроим протистоянням, яке могло перерости в найбільш руйнівну термоядерну війну”.