Маск оплатить судовий процес користувачів Twitter, які залишилися без роботи через дописи на платформі
Джерело: Ілон Маск/Twitter
Власник Twitter Ілон Маск заявив, що покриє фінансові витрати на судовий процес користувачам, які втратили роботу через допис або лайк на платформі.
“Якщо ваш роботодавець несправедливо поставився до вас через публікацію або лайк на цій платформі, ми профінансуємо ваш судовий рахунок”, – йдеться у дописі.
При цьому Маск додав, що сума, яку може оплатити компанія Twitter, необмежена.
Як повідомляли Букви, 3 серпня французька інформаційна агенція AFP подала позов до паризького суду на соціальну мережу Ілона Маска Х, раніше відому як Twitter, звинувативши її у відмові обговорити потенційну плату за поширення медіапродукта інформагентства на платформі.
- Соціальна мережа X, більше відома як Twitter, подала позов проти некомерційної організації “Центр протидії цифровій ненависті” (CCDH). Компанія Ілона Маска звинувачує установу, яка бореться з ненавистю та дезінформацією, у тому, що вона подає невиправдані заяви й спонукає рекламодавців зупинити інвестиції в платформу.
Естонія може заблокувати ухвалення 18-го пакету санкцій для тиску на Росію, якщо він не включатиме зниження граничної ціни на російську нафту, натякнув міністр закордонних справ країни Маргус Цахкна.
Міністерство освіти Франції дозволило використовувати британську драму “Юнацтво” у середніх школах для навчання підлітків про токсичну маскулінність та загрози в Інтернеті.
Провідний американський розважальний тижневик Variety розповів про нову стрічку оскароносного українського режисера Мстислава Чернова.
Пентагон планує збільшити обсяги закупівель ракет Patriot. Згідно з бюджетною заявкою на 2026 рік, армія просить виділити понад 1,3 млрд доларів на придбання 224 ракет. Згідно з документами, які супроводжують бюджетний запит на 2026 фінансовий рік, група військових високопосадовців, котра формує рекомендаційні вимоги до озброєння, збільшила план закупівлі Patriot з 3376 до 13 773 одиниць.
У США асоціації лікарів, медичних працівників і вчених подали позов до суду на керівників американських установ охорони здоров’я, зокрема на міністра-антивакцинатора Роберта Кеннеді-молодшого, через обмеження доступу до вакцин проти COVID-19 та підрив довіри населення до щеплень.