Маск звільнив команду X, яка бореться з дезінформацією про вибори, після звинувачень ЄС

Джерело: Politico

Ілон Маск, власник X (раніше Twitter), повідомив, що глобальна команда, яка працювала над стримуванням дезінформації під час виборів, була звільнена. Це сталося через два дні після того, як цифровий керівник ЄС назвав платформу “найбільшим джерелом російської дезінформації”.

Коментуючи заяву про звільнення, Маск назвав команду такою, що “сама підривала чесність виборів”.

За даними ЗМІ, також було звільнено кількох ірландських співробітників, які працювали в команді запобігання загрозам, включаючи старшого менеджера Аарона Родерікса. Проте Родеріксу вдалося отримати ухвалу суду про припинення дисциплінарних заходів через те, що йому нібито “подобалися дописи з критикою компанії”.

Зауважимо, що X повинен дотримуватися правил ЄС щодо вмісту (закон цифрових послуг (DSA), який вимагає від великих технологічних платформ із понад 45 мільйонами користувачів з ЄС заходів зі зменшення ризиків дезінформаційних кампаній.

  • Соціальну мережу X, раніше відому як Twitter, власником якої є Ілон Маск, назвали найбільшим джерелом поширення дезінформації. Відтак Європейський Союз закликав платформи посилити свою пильність у боротьбі з російською “війною ідей”.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.