Мер Борисполя написав заяву про складання своїх повноважень

Джерело: Ірина Геращенко/Telegram

Мер Борисполя Володимир Борисенко написав заяву про складання своїх повноважень. Раніше міський головна вступив до лав Збройних сил України, наголосивши, що найголовніша мета України сьогодні – здобути перемогу.

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко зауважила, що Борисенко з перших днів війни організовував оборону Борисполя, копав окопи разом з ТРО.

А у вересні цього року батько чотирьох неповнолітніх дітей пішов у ЗСУ. І зараз це — його основна робота і місія. Дякуємо за службу, Володимире, нехай Господь береже тебе і всіх українських воїнів, — наголосила депутатка.

Джерело: Володимир Борисенко

Колишній журналіст, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко також повідомив про намір Володимира Борисенка скласти свої повноваження.

Він зазначив, що сумніватися у достовірності інформації та щирості намірів — не доводиться, адже міський голова Борисполя опублікував заяву в одному з коментарів.

Він на це має повне право. Тепер його робота — це ЗСУ. Цією заявою Борисенко підтверджує, що його служба у ЗСУ це не піар-хід. І він, як батько чотирьох неповнолітніх дітей, не збирається повертатися ні у грудні, ні у січні, як дехто розповсюджує чутки. Він дійсно, планує повернутися після перемоги.

Окрім цього, Горковенко звернувся до “усіх критиків, котрі волають, що “Борисенко втік”, порадивши їм також “втекти на Схід, в окопи, під дощ, у багнюку, на мороз та холод”. У своєму дописі Горковенко опублікував відео з позицій українських військових, умови котрих нині ускладнилися потужними снігопадами та морозами.

У вересні мер Борисполя Володимир Борисенко – обраний від партії “Європейська Солідарність” – вступив до лав Збройних сил України.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.