Мер Львова заявив, що «прослушку» у кабінеті виявили після візиту Свириденко і Стефанчука
Джерело: “Українська правда”
Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що прослуховувальний пристрій у його кабінеті виявили після візиту прем’єр-міністерки Юлії Свириденко, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та іноземних гостей.
“Але в мене є дуже багато запитань, тому що буквально за останній місяць у мене в кабінеті була зустріч з пані прем’єр-міністеркою, потім два рази був спікер парламенту, було багато іноземних гостей. І якщо ці розмови стануть публічними, це недобре. Хоча ми, чесно кажучи, нічого там такого особливого не говорили”, – розповів Садовий.
Нагадаємо, 17 вересня Андрій Садовий заявив, що в його кабінеті знайшли прослуховувальний пристрій, вмонтований у службовий телефон.
За словами мера Львова, немає підтверджень, що “прослушку” встановили за рішенням суду.
Він додав, що кабінет мера є режимним об’єктом, і для встановлення подібного обладнання, потрібно було задіювати “серйозні ресурси”.
“Враховуючи, що сам пристрій був вмонтований не досить якісно, у мене виникає питання до всієї подальшої схеми. Тому що дуже часто хтось це робить, щоб потім щось оприлюднювати. Та нехай оприлюднюють, але це ж питання держави. За державу просто соромно, що такі речі відбуваються”, – сказав Садовий.
- У місті Катовіце, де планувалося проведення виїзного засідання уряду Польщі, польські спецслужби виявили прослуховуючі пристрої.
Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.
В Запоріжжі кількість поранених внаслідок російської атаки зросла до дев’яти. Усі постраждалі – жінки віком від 21 до 86 років.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов під час відкритої бесіди зі студентами Києво-Могилянської академії прокоментував інформацію щодо буцімто масової міграції в Україні.
В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.
Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.