Міністр оборони Умєров відвідав позиції українських захисників на Таврійському напрямку

Джерело: Міністерство оборони України у Telegram

Міністр оборони України Рустем Умєров відвідав бойові бригади, що перебувають у складі оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”. Під час зустрічі він нагородив військових, які проявили себе у боях зі ЗС РФ.

Фото: Міністерство оборони України

Очільник Міноборони заслухав командувача ОСУВ “Таврія” бригадного генерала Олександра Тарнавського. Вони разом визначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Разом із представниками командування бригад 10-го армійського корпусу він обговорив питання пріоритетів у постачанні озброєння та військової техніки.

Фото: Міністерство оборони України

У командному пункті оперативного угруповування військ “Запоріжжя” міністр ознайомився з особливостями організації бойового управління.

“Обговорили з керівництвом ОУВ найбільш чутливі теми для наших підрозділів: протиповітряна оборона, безпілотні авіаційні комплекси, РЕБ. Кожного дня наші військові наближають неминучу деокупацію Криму та всіх окупованих територій. Ціною важких втрат та жертв. Вдячні кожному та кожній. Разом до перемоги!” – зазначив Рустем Умєров.

Фото: Міністерство оборони України

Фото: Міністерство оборони України

Фото: Міністерство оборони України

Фото: Міністерство оборони України

Фото: Міністерство оборони України

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.