Міністр закордонних справ Туреччини відвідає Росію

Джерело: AL Jazeera

У четвер, 31 серпня, міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан прибуде в Росію з дводенним візитом та зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Директор Департаменту інформації і друку МЗС Росії Марія Захарова повідомила журналістам, що Лавров і Хакан Фідан обговорять “ситуацію в регіоні, зокрема в Україні, Сирії, Лівії, Закавказзі”.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган також має незабаром відвідати Росію для переговорів із президентом Володимиром Путіним щодо відновлення “Чорноморської зернової ініціативи”.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.