Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Пакистан

Джерело: Reuters

У четвер, 20 липня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Пакистан з одноденною поїздкою на тлі покращення відносин цієї країни з Росією.

Візит Кулеби є першим міністерським візитом з України з моменту встановлення дипломатичних відносин між двома країнами в 1993 році.

Пакистан налагоджує зв’язки з Росією і нещодавно почав імпортувати російську сиру нафту за зниженими цінами, щоб задовольнити місцеві потреби та заощадити валютні резерви.

Кулеба зустрінеться з міністром закордонних справ Пакистану Білавалом Бхутто Зардарі та прем’єр-міністром Шахбазом Шарифом.

“Очікується, що це сприятиме подальшому зміцненню двосторонніх зв’язків між двома країнами”, – йдеться в повідомленні.

Пакистан також останнім часом імпортує пшеницю з України.

Міністерство закордонних справ Пакистану не повідомило програму візиту.

30 листопада президент Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради. Оперативну – з військовими, з генералами Олександром Тарнавським, Едуардом Москальовим, Сергієм Літвиновим та всіма, хто відповідає за оборону на напрямку. Друга нарада стосувалася будівництва фортифікаційних споруд.

За даними Пентагону, Україні доведеться зачекати до наступного року, перш ніж вона отримає свою першу велику партію малогабаритних високоточних боєприпасів GLSDB, які США адаптували для завдання ударів на відстані майже 160 км.

В РФ, на полігоні Кузьмінський у Ростовській області 12 морських піхотинців підірвали себе під час випадкового вибуху гранати від ручного протитанкового гранатомета.

29 листопада прокурори САП та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна.

Уповноважені з прав людини в Україні та РФ узгодили взаємні відвідини полонених. Зокрема представники російського омбудсмена відвідали 119 українських захисників, які нині перебувають у полоні РФ.