Міноборони спрямує близько 175 млрд грн на ракетне озброєння і боєприпаси у 2024 році

Джерело: Міноборони

Заступник міністра оборони України Юрій Джигир повідомив, що одним із пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік є ракетне озброєння і боєприпаси, на придбання яких буде спрямовано близько 175 мільярдів гривень.

“Один з основних пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік – це ракетне озброєння і боєприпаси. На цей напрямок з коштів, запланованих на 2024 рік, піде приблизно 175 мільярдів гривень. На військову техніку – близько 80 мільярдів гривень”, – зазначив Юрій Джигир.

А також додав, що ще одним пріоритетом є поточний ремонт пошкодженої військової техніки і закупівля запчастин до неї.

За його словами, урядом перед міністерством поставлено завдання максимально контрактувати озброєння і військову техніку українського виробника.

“За нашими оцінками, більш ніж 190 мільярдів гривень з коштів, які будуть контрактуватися у наступному році, залишаться у вітчизняного виробника”, — наголосив Юрій Джигир.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.