Міноборони удвічі збільшить кількість робочих груп для перевірки якості харчування ЗСУ

Джерело: Міністерство оборони України

У межах переходу на нову модель забезпечення військ продуктами у 2024 році — Міністерство оборони України планує удвічі збільшити кількість робочих груп для перевірки якості харчування.

Заступник міністра оборони Віталій Половенко та член Антикорупційної ради Геннадій Кривошея відвідали одну з військових частин, а саме установу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. Там проводять лабораторні випробування харчових продуктів за показниками безпечності та окремими показниками якості.

Фото: Міністерство оборони України

За словами Половенка, ці лабораторії визначають відповідність харчових продуктів державним стандартам та іншим нормативним документам, за якими вони виготовлені. Ця військова частина відповідає за вісім областей.

Половенко зауважив, що минулого року ця установа завадила постачанню військ понад 4765 тонн неякісних та небезпечних продуктів, і всі порушення будуть документовані.

Фото: Міністерство оборони України

Міністерство оборони збільшило кількість робочих груп, які відповідають за перевірку якості харчування.

“2 лютого Державний оператор тилу оголосив перші закупівлі харчування. Маємо на меті дати чіткий сигнал постачальникам, що якість повинна відповідати нормам”, — зауважив заступник міністра.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.