Морозюк прокоментувала скандал довкола нареченого Гринкевича та його батька-корупціонера

Джерело: Соня Морозюк/Instagram

Художниця Соня Морозюк вперше прокоментувала скандал навколо її нареченого Романа Гринкевича та його батька – Ігора Гринкевича, якого підозрюють у розкраданні коштів Міноборони.

Раніше, 29 грудня, працівники Держбюро розслідувань затримали львівського забудовника, який пропонував хабар у 500 тисяч доларів США одному із керівників Головного слідчого управління Бюро за сприяння у поверненні  майна, вилученого у підконтрольних йому компаній під час розслідування.

Зокрема йдеться про Ігоря Гринкевича, компанії якого виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу на понад 1,5 млрд грн.

Під час слідства було встановлено, що до виконання оборонних замовлень були залучені підконтрольні бізнесмену підприємства, які раніше займались будівництвом та не мали належних виробничих, складських та інших потужностей для виготовлення та зберігання речового майна для потреб МОУ. Це призвело до збитків бюджету за попередніми оцінками на 1,2 млрд грн та відповідно зриву постачання.

Правоохоронці виявили повне невиконання 6 контрактів. Щонайменше за 7 договорами підприємства поставили товар на склади військових частин лише у невеликій кількості, але отримали державні кошти за повне виконання зобов’язань.

Окрім того, встановлено, що 8 договорів виконані із запізненням від 3 до 5 місяців.

Пізніше з’ясувалося, що Гринкевич є майбутнім свекром художниці Соні Морозюк. Після викриття львівського забудовника у ЗМІ почала ширитися інформація, що наречений жінки – син Ігоря Гринкевича – інвестує великі гроші, отримані від зірваних тендерів Міноборони на матеріальне постачання фронту, в кар’єру молодої художниці.

Так, майже протягом року в ефірі єдиного телемарафону, в соцмережах та на рекламних щитах всієї країни почали просувати молоду художницю Соню Морозюк. Також у жінки за рік з’явилася дорога квартира в елітному житловому комплексі, галерея-майстерня за 250 тисяч доларів та дорогий автомобіль Porsche.

До того ж жінку кілька разів рекламували на живому екрані ТРЦ “Гулівер” – ринкова такого ролика коштує майже мільйон гривень.

Утім, Морозюк відкинула ці чутки, заявивши, що “вона зробила себе сама, і єдиними коштовними подарунками від її нареченого стали каблучка і кольє”.

“Хто насправді “створив” Соню Морозюк? Ні, це не Рома. Я закохалася в Ромчика майже одразу. Ми в відносинах 5 місяців, з них два місяці заручені. Я про це пишу, щоб ви зрозуміли, в якому шоковому стані я була після звинувачень в тому, що Роман причетний до якихось оборудок”, – розповіла вона.

За словами Морозюк, раніше вона не цікавилася справами та бізнесом нареченого.

“Я довіряю йому, але я не так добре знаюся на системі державних закупівель, щоб знати, як це влаштовано, і які там правила гри”, – написала художниця.

При цьому жінка наголосила, що для неї “мораль – вище стосунків”, і якщо звинувачення на адресу Романа з приводу викрадених коштів для ЗСУ виявляться правдою, то весілля буде скасоване.

“Щодо Ігоря Гринкевича. Для мене це просто батько мого коханого. Те, що відбулося, виглядає як злочин. Звичайно, встановити обставини має суд. Я розумію суспільне обурення, і обурена сама”, – йдеться в дописі.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.