Можна відправити на військові потреби: нардеп Железняк про виплату ₴1000 українцям
Джерело: Ярослав Железняк
Народний обранець Ярослав Железняк зауважив, що кошти, які влада планує витратити на 1000-гривневі виплати українцям, могли б направити на потреби української армії, оскільки ці кошти будуть взяті з внутрішніх ресурсів держави.
Нардеп звернув увагу на інтерв’ю голови Комітету з питань бюджету Верховної Ради України Роксолани Підласої для Forbes, де вона пояснила нюанси з виплатою 1000 гривень українцям.
З’ясувалось, що кошти на виплати будуть взяті не з грошей партнерів, а з внутрішніх доходів країни, а саме – з Фонду безробіття.
“Це прям красиво – забрати у тих кому реально було потрібно, для популізму на всіх. І головне – ці гроші з внутрішніх доходів! Не зовнішніх грошей. Тобто казки про “гроші партнерів”. І їх можна відправити на військові потреби. Теж саме розмінування фінансується з цих самих грошей!”, – наголосив Железняк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тисячу Зеленського» дозволять перетворити на дрони та РЕБи для війська — Свириденко
З хорошого, додав нардеп, на виплату піде не 30 млрд гривень, як анонсувалось раніше, а близько 10-15 млрд гривень.
“І це на все – і на популізм в стилі “кешбеку” чи “1000 всім” і на теж саме розмінування і інші корисні штуки. Як на ці гроші вони хочуть всім-всім-всім зробити виплати поки незрозуміло”, – резюмував Ярослав Железняк.
- На вебсайті президента України зареєстрували петицію з проханням не виплачувати українцям по 1000 гривень, що нещодавно анонсував Володимир Зеленський.
У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.
Під час патрулювання лінії державного кордону прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців виявили рідкісного птаха-хижака орлана-білохвоста, який потребував негайної допомоги. Поранений птах лежав на землі та не міг злетіти через пошкоджене крило.
17 квітня парламент Молдови проголосував за призначення чергових виборів до законодавчого органу на 28 вересня.
17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Під час своєї першої пресконференції на посаді міністра охорони здоров’я США, Роберт Кеннеді-молодший назвав аутизм “епідемією” та зробив низку суперечливих заяв, котрі викликали обурення серед громадськості та експертів.