Мультик “Мавка. Лісова пісня” нелегально розмістили на піратських сайтах з російською озвучкою — продюсерка

Джерело: продюсерка мультфільму Ірина Костюк.

Анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” переклали російською та нелегально виклали на піратських сайтах. У мережу “злили” одну з версій мультфільму.

Через кілька днів після “зливу” австралійської копії стрічку озвучили російською мовою. Також версію “Мавки” незаконно випустили у DVD-версії та продають на ринку “Петрівка” в Києві.

Команда фільму заявила, що застосує всі доступні методи боротьби для того, щоб тримати ситуацію під контролем.

“Будь ласка, не долучайтеся до принципів існування оркостану. Не крадіть у своїх. Не качайте нелегальне. Не купуйте гидоту на ринку. Живімо цивілізовано, не підтримуйте піратів, не підживлюйте їх діяльність”, – написала продюсерка.

Вона оголосила, що незабаром відбудеться національна прем’єра на діджитал-платформі. Ірина Костюк закликала дочекатися легальної прем’єри.

Прокат стрічки в Україні триває рекордних 4,5 місяця. За кількістю проданих в Україні квитків мультик обійшов “Аватар 2”.

Держкіно писало, що на мультфільм продали 1 млн 217 тисяч 644 квитків. Вдалося отримати за них понад 152,6 млн гривень.

  • У В’єтнамі напередодні виходу “Барбі” з Марго Роббі та Раяном Гослінгом заборонили фільм через звинувачення у порушенні державного суверенітету. Кіностудія Warner Bros. заявила, що у мапу не вкладали політичний контекст, а зображені на ній “лінії з дев’ятьма штрихами” – дитячий малюнок олівцем.

Франція модифікує частину винищувачів Mirage 2000-5F, призначених для України, для ураження наземних цілей.

Центр протидії дезінформації продовжує моніторити інфопростір країн Глобального Півдня та виявляти вигідні РФ наративи.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 18 вересня. Загалом від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення. Більш як 50% від загальної кількості боїв відбулися на Покровському та Курахівському напрямках.

Норвегія стала першою країною у світі, де кількість електрокарів перевищила кількість бензинових автомобілів. Прогнозується, що до 2026 року електричних авто у країні також стане більше, ніж дизельних.

Посли країн “Великої сімки” підтримали та привітали схвалення Радою закону щодо реформи митниці.