«Ми можемо втратити все, але символи житимуть після нас»: «Вовки да Вінчі» про Авдіївку

Джерело: “Вовки да Вінчі”/Facebook

У Першому окремому штурмовому батальйоні “Вовки Да Вінчі” ім. Дмитра Коцюбайла прокоментували вихід ЗСУ з Авдіївки Донецької області.

Як нагадали в батальйоні, саме в Авдіївці сім років тому, у 2017-му, розмістилася база “Вовків Да Вінчі”.

Фото: Вовки да Вінчі

На початку повномасштабного вторгнення в будівлю штабу батальйону поцілила авіабомба. На місці влучання, серед руїн залишилася лише вціліла статуя Богородиці, стіна з символом підрозділу та портрет Степана Бандери.

“Тепер повернути дім” — зовсім не абстрактна фраза для кожного з Вовків. Ми можемо втратити все, але символи будуть жити після нас. Авдіївка — місце слави українського воїна. За кожен метр землі ворог заплатив кровʼю сповна. І ще кратно заплатить у майбутньому. А нам тепер належить довга дорога додому: з шевроном Вовків, під захистом Богородиці та в імʼя ідеї самостійної соборної держави — нас там чекатимуть”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Вовки да Вінчі

Нагадаємо, вночі 17 лютого Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про відвід ЗСУ з Авдіївки на вигідніші позиції.

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський зреагував на рішення Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського вивести українських захисників з Авдіївки, назвавши його “правильним”.

За словами аналітиків Інституту вивчення війни, російські війська вперше тимчасово встановили обмежену та локалізовану перевагу в повітрі, що надало можливість здійснити наступальну операцію із захоплення Авдіївки.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.