МЗС та Міноборони Великої Британії очолили прихильники України

Джерело: Reuters

В п’ятницю новообраний прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив склад уряду.

Новим міністром закордонних справ Великої Британії призначено Девіда Леммі, міністром оборони Джона Гілі, а міністром внутрішніх справ – Іветт Купер.

Леммі та Гілі пообіцяли підтримувати Україну в боротьбі з російською агресією, а також наполягати на припиненні вогню під час бойових дій у Газі.

Стармер також призначив Рейчел Рівз першою жінкою-міністеркою фінансів Великої Британії, а Анжелу Рейнер – її заступницею. Рейнер також виконуватиме обов’язки секретарки з підвищення рівня житла та громад.

Уеса Стрітінга призначили міністром охорони здоров’я, міністром енергетичної безпеки – Еда Мілібенда, а міністром бізнесу – Джонатана Рейнольдса.

Нагадаємо, що Кір Стармер, лідер партії лейбористів, офіційно став прем’єр-міністром Великої Британії після приватної церемонії з королем Чарльзом ІІІ у Букінгемському палаці.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.