На аукціоні продали двері з фільму «Титанік» за понад $700 тисяч

Джерело: TMZ

На аукціоні Heritage Auctions у США продали двері з фільму про затонулий корабель “Титанік” за $718 750.

Як розповіли у виданні, в одній з останніх сцен фільму “Титанік” – вже після того, як лайнер затонув – Роуз Дьюїтт Б’юкейтер (яку зіграла акторка Кейт Вінслет) намагається утриматися на воді  за допомогою власне цих дверей.

Після виходу фільму у 1997 році шанувальники “Титаніка” протягом не одного десятиліття сперечалися, чи міг Джек Доусон, втілений на екрані Леонардом Ді Капріо, поміститися на цих дверях разом із Роуз, замість того, щоб замерзнути до смерті у воді наприкінці фільму.

Навіть кінорежисер фільму Джеймс Кемерон взяв участь у цих дебатах, захистивши своє рішення змусити Джека “пожертвувати собою – оскільки це більше відповідало його характеру”.

На аукціоні також продали сукню, яку Кейт носила у більшості сцен фільму, за $125 тисяч.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.