На аукціоні продали керамічну козу, створену королем Чарльзом III, за майже 11 тис доларів

Джерело: BBC

На аукціоні у Стаффордширі продали керамічну козу, створену власноруч королем Чарльзом III, за майже 11 тисяч доларів. Маленька гончарна тварина, яку 55 років зберігав канадець Реймонд Паттен, знайшла нового власника у вівторок.

Фото: Hansons Auctioneers

Козу отримав в подарунок на свій 21-й день народження пан Паттен від своєї двоюрідної тітки, яка працювала кухарем у Кембриджському університеті.

“Я вважаю, що вона особисто знала майбутнього короля. Я дорожив козлом все своє життя”, — сказав Реймонд Паттен.

Пан Паттен додав, що його тітка “сказала мені, що це зробив принц Чарльз”.

“Вона пишалася тим, що він навчався в Кембриджському університеті наприкінці 1960-х років, коли вона працювала кухарем у президента Квінс-коледжу”, — розповів він.

Чарльз Хенсон з аукціонного будинку Hansons Auctioneers додав: “Реймонд вирішив розлучитися з козлом через його історичне значення. Він вже на пенсії, і хотів знайти для нього новий дім, де той буде цінуватися десятиліттями”.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.