На аукціоні виставлять пам’ятні речі зі штаб-квартири Twitter

Джерело: The Guardian

Власник Twitter Ілон Маск виставить на аукціон пам’ятні речі зі штаб-квартири компанії. Речі продають через те, що тепер соцмережа називається X.

Зокрема продадуть колишній логотип у вигляді птаха на фасаді будівлі. Всього на продаж виставили 584 лоти, зокрема старі вивіски Twitter з офісів компанії в Каліфорнії, дерев’яний стіл із птахами Twitter, великі пташині клітки та картини.

Аукціон назвали “Ребрендинг Twitter: Онлайн-аукціон з пам’ятними речами, мистецтвом, офісними активами та іншим!”. Мінімальна пропозиція за кожен лот –25 доларів, як зауважив аукціонний дім Heritage Global Partners.

Торги триватимуть протягом 12-14 вересня. Будуть продавати і клавіатури, і холодильники, і шафки, і твори мистецтва з птахами.

Цього року Ілон Маск вже проводив аукціон. Під час нього було виставлено понад 600 лотів, зокрема меблі та предмети зі штаб-квартири у Сан-Франциско. За 100 тисяч доларів продали статуетку птаха Twitter, а неонову вивіску заввишки 3 метри – за 40 тисяч доларів.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.