На Буковині з‘явиться реабілітаційний центр для диких тварин

Джерело: пресслужба Чернівецької обласної ради

У Національному природному парку “Черемоський”, що знаходиться в Чернівецькій області, планують створити реабілітаційний центр для диких звірів.

“Реабілітаційний центр для тварин планують створити у Національному природному парку “Черемоський”. Планується, що тут виходжуватимуть диких звірів, які потрапили в біду, та відпускатимуть назад у рідну стихію. У парку облаштують вольєри для утримання тварин, а працівників навчатимуть як доглядати за чотирилапими”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Чернівецька облрада

За словами директора Національного природного парку “Черемоський” Романа Єреми, місцеві мешканці часто знаходять поранених чи травмованих звірів, а ось як їм допомогти – не знають. Тому він вважає необхідним створити тут центр реабілітації для таких тварин. Водночас подібний заклад – не зоопарк. Вольєри розташують подалі від людських очей, а умови тут будуть максимально наближені до природних.

Фото: Чернівецька облрада

Зазначається, що майбутній реабілітаційний центр на Буковині облаштують у рамках проєкту “Україна – Національний природний парк “Черемоський”: створення пілотного центру реабілітації тварин”, який впроваджується фундацією Ромінтської пущі.

Буковинські фахівці вже їздили до Польщі, аби перейняти досвід тамтешніх колег. Вони побачили, як працюють програми відновлення для звірів у Ландшафтному парку Поозерʼя Ілавського та при державному лісгоспі у місті Ольштинек.

Правоохоронці Києва спростували недостовірну інформацію про військових, яка поширювалася мережею. Відео, котре викликало резонанс, виявилося маніпуляцією

У російському місті Казань на місцевому пороховому заводі сталися вибухи після атаки українських безпілотників, повідомила адміністрація Кіровського та Московського районів міста.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував президента Польщі Анджея Дуду через пропозицію польського глави конфіскувати російські активи і передати Україні. 

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 22 грудня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 207 бойових зіткнень.

Українська армія, виснажена майже трьома роками повномасштабної війни, все частіше постає перед гострою нестачею особового складу. Все більше мобілізованих — старші чоловіки, а кадрова криза досягла такого рівня, що Генеральний штаб наказав переводити військовослужбовців із підрозділів протиповітряної оборони у піхоту.