На Дніпропетровщині через російські обстріли поранено четверо людей

Джерело: Олександр Ганжа

Протягом 12 березня російські окупанти понад 50 разів атакували Дніпропетровську область артилерією безпілотниками. Внаслідок цього постраждало четверо людей.

Так, у Нікопольському районі під ударом були райцентр, Червоногригорівська, Марганецька і Покровська громади. Пошкоджені приватні будинки, підприємство та АЗС. Поранені жінка 78 років та 18-річний юнак. Обоє лікуватимуться амбулаторно.

На Синельниківщині росіяни поцілили по Покровській та Межівській громадах. Виникли пожежі, які вже приборкали. Постраждали чоловіки віком 58 та 60 років. Обидва в лікарні, один з них у важкому стані.

У Грушівській громаді Криворізького району через ворожу атаку пошкоджена інфраструктура.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.

Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.