На Філіппінах через повені та зсуви ґрунту щонайменше 20 загиблих

Джерело: Reuters

Після сильних дощів на півдні Філіппін, які тривали протягом декількох днів, загинуло щонайменше 20 осіб.

За даними агентства з надзвичайних ситуацій, тринадцять осіб загинуло в провінції Давао-де-Оро, двоє вважаються зниклими безвісти, і семеро людей загинули в сусідній провінції Давао-дель-Норте.

Зазначається, що північно-східний мусон і низький тиск спричинили дощі в південному регіоні Мінданао. Опади тривали з 28 січня по 2 лютого, що призвело до смертоносних повеней і зсувів. Постраждали понад 812 000 осіб, з яких близько 85 000 осіб знайшли притулок в евакуаційних центрах.

Як нагадали у виданні, у середині січня 18 осіб загинуло внаслідок повеней і зсувів, викликаних сильними дощами на півдні Філіппін.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.