На фронті в боях за Авдіївку загинув 19-річний Назар Янкевич

Джерело: Іван Савицький/Facebook

12 лютого під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області загинув 19-річний Назар Янкевич.

Фото: Часопис Ходорівщина

Старший солдат Янкевич Назар Мар’янович народився 05 жовтня 2004 року.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення Росії в Україну він поїхав у Київ, проте через вік (17 років) його не взяли на бойові завдання.

Проте як тільки Назару виповнилось 18 років, він підписав контракт із 3-ю ОШБр й поїхав на Бахмут в ролі артрозвідника і оператора БПЛА. 

Він дістав поранення, повернувся в підрозділ. Отримав нагороду “Хрест Хоробрих”.

Фото: Іван Савицький/Facebook

Старший стрілець оператор 2-го штурмового відділення 2-го штурмового взводу 2-ї штурмової роти 2-го штурмового батальйону військової частини А4638 Назар Янкевич загинув 12 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів. 

Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

Посли України в США Оксана Маркарова повідомила, що лідери 15 протестантських конфесій України написали листа до спікера Конгресу Майка Джонсона та Палати представників США.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що якщо Росія переможе у війні, це стане “поворотним моментом в історії” й закликав надати Україні необхідну зброю.