На фронті відбулось 123 боєзіткнення, чверть – на Покровському напрямку

Джерело: Генштаб ЗСУ

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 16:00 25 січня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж усієї лінії фронту зросла до 123, 32 з них — на Покровському напрямку.

Сім штурмових дій загарбників відбулися поблизу Петропавлівки, Піщаного, Глушківки та Лозової на Куп’янському напрямку, одне боєзіткнення триває дотепер.

На Лиманському напрямку ворог атакує в районах населених пунктів Твердохлібове, Новосергіївка, Шийківка, Нова Кругляківка, Дружелюбівка, Греківка, Першотравневе, Копанки та в напрямках Новолюбівки, Макіївки, Зеленої Долини та Торського. Всього з початку доби на цьому напрямку нараховується вже 25 боєзіткнень, з яких дев’ять тривають до цього часу.

На Краматорському напрямку Сили оборони відбивали 27 ворожих спроб просунутись вперед поблизу Оріхово-Василівки, Новомаркового, Часового Яру, Ступочок, Предтечиного та Білої Гори наразі тривають 13 боєзіткнень.

На Торецькому напрямку противник вісім разів атакував позиції наших військ в районі Торецька. Чотири боєзіткнення тривають дотепер.

На Покровському напрямку сьогодні ворог 32 рази атакував позиції наших захисників в районах населених пунктів Водяне Друге, Єлизаветівка, Миролюбівка, Промінь, Зелене, Удачне, Новоолександрівка, Котлине, Богданівка, Андріївка, Шевченко, Дачне, Улакли та Костянтинопільське, дев’ять боєзіткнень тривають дотепер.

На Новопавлівському напрямку наші оборонці відбили вісім атак в районах населених пунктів Новосілка, Новодарівка, Костянтинопіль та Велика Новосілка.

На Оріхівському, Гуляйпільському, Придніпровському, Харківському, Сіверському напрямках від початку доби противник наступальних дій не проводив.

П’ятнадцять бойових зіткнень відбулося сьогодні на Курському напрямку, сім боєзіткнень досі тривають. Крім того, ворог завдав 17 авіаційних ударів, скинув 33 КАБ та здійснив 266 артилерійських обстрілів, зокрема шість із РСЗВ.

НАТО почало надавати оборонній промисловості деякі суворо засекречені цільові показники. Відповідні дані визначають, яке саме озброєння та обладнання потрібно виробляти країнам-членам альянсу.

26 січня Генштаб підтвердив, що підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України спільно з Головним управлінням розвідки Міноборони повторно уразили об’єкти “Рязанської нафтопереробної компанії”, яка задіяна у забезпеченні російської армії.

Президент США Дональд Трамп продемонстрував прагнення завершити війну між Україною та Росією, хоча його адміністрація наразі має суперечливу позицію щодо підтримки України. Представник президента України Володимира Зеленського в Вашингтоні, Давид Арахамія, взяв участь у заходах, пов’язаних з інавгурацією Трампа, що свідчить про серйозні наміри обох сторін знайти точки дотику.

Ізраїль розпочав постачання в Україну російської зброї, захопленої у Лівані та Сирії.

Іракські офіційні особи повідомили про зацікавленість у розвитку двосторонніх відносин з Росією. Тим часом Кремль використовує пропагандистський Telegram-канал “Rybar” для посилення свого впливу та просування інтересів у регіоні.