На фронті загинув уболівальник «Динамо» Сергій Павліченко

Джерело: WBC Ультрас Динамо

18 листопада на війні в районі села Вербове Запорізької області загинув Сергій Павліченко.

Павліченко був громадським активістом та уболівальником
футбольного клубу “Динамо”.

“Всі ви знаєте Сергія, який за своє життя переживав дуже важкі періоди і зараз віддав найцінніше – своє життя. Футбольний клуб “Динамо” висловлює найглибші співчуття рідним та близьким загиблого. Ми щиро сумуємо разом із вами.”, – зазначили в клубі.

Відомо, що Сергій Павліченко був бійцем 78 полку ДШВ.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.