На Харківщині палає понад 2300 га лісів: більшість пожеж спричинили росіяни (Фото)

Джерело: ДСНС

У Харківській області палає понад 2300 гектарів лісів, більшість пожеж спричинили російські окупанти.

Рятувальники ліквідовують загоряння 18 лісових пожеж на території Харківської області. Вже вдалося локалізувати 9 лісових пожеж на площі 141 га.

Надзвичайники працюють у надскладних умовах, перебуваючи під постійними ворожими атаками.

Складність гасіння пов’язана й з тим, що ділянки лісових масивів у прифронтових районах заміновані та забруднені нерозірваними боєприпасами.

До роботи у пекельних лісах Харківщини також залучені сапери й медики ДСНС.

Додамо, що через ворожий обстріл на території Національного парку “Кам’янська Січ” спалено понад 8,5 га заповідної території.

Так, минулого тижня, внаслідок ворожого обстрілу в Національному природному парку “Кам’янська Січ” сталася масштабна пожежа. Спалено понад 8,5 га заповідної території. Пожежа тривала понад 5 годин.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.