На Харківщині підприємців звільнять від сплати деяких податків і зборів

Джерело: голова Харківської ОДА Олег Синєгубов

Сьогодні, 12 квітня, на засіданні Кабміну ухвалили рішення звільнити від сплати деяких місцевих податків і зборів підприємців, які продовжують працювати у Харківській області. 

В ОДА зазначають, що мова йде про єдиний податок, орендну плату, податок на нерухоме майно та землю.

“Представникам бізнесу Харківщини у повномасштабній російсько-українській війні відведена окрема важлива роль: збереження робочих місць, створення нових, забезпечення суспільних потреб та наповнення бюджету для боротьби з ворогом”, – йдеться в повідомленні. 

Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що такі умови допоможуть адаптувати бізнес до реалій війни та розвинути економічний потенціал області.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.