На Харківщині понад 200 000 споживачів залишились без електропостачання

Джерело: заступник глави Офісу президента Олексій Кулеба

В Офісі президента прокоментували черговий масований обстріл України та повідомили, де ситуація найважча.

Кулеба зазначив, що ціллю ворога вкотре стала енергетична інфраструктура України. Десятки дронів та ракет пошкодили енергооб’єкти на Львівщині, Київщині, Запоріжжя та Харківщині.

Саме на Харківщині, наголосив посадовець, найважча ситуація.

“Найскладніша ситуація в Харківській області. Там більше 10 ракетних ударів лише по місту. Країна-терорист намагається знищити інфраструктуру Харкова та залишити місто в темряві. Наразі вже є перебої з електрикою в області — більше 200 тисяч абонентів Харківщини залишилися без електропостачання”, – повідомив він.

Кулеба додав, що на місцях “прильотів” працюють всі відповідні служби, які аналізують та ліквідовують наслідки.

“Окупанти ще раз вирішили воювати проти кранів та світла. Координуємо заходи, аби мережі працювали. В людей буде електрика попри атаки ворога”, – запевнив Кулеба.

Він також зазначив, що внаслідок масованої атаки ніхто не постраждав.

Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.

Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.