На Харківщині понад 200 000 споживачів залишились без електропостачання
Джерело: заступник глави Офісу президента Олексій Кулеба
В Офісі президента прокоментували черговий масований обстріл України та повідомили, де ситуація найважча.
Кулеба зазначив, що ціллю ворога вкотре стала енергетична інфраструктура України. Десятки дронів та ракет пошкодили енергооб’єкти на Львівщині, Київщині, Запоріжжя та Харківщині.
Саме на Харківщині, наголосив посадовець, найважча ситуація.
“Найскладніша ситуація в Харківській області. Там більше 10 ракетних ударів лише по місту. Країна-терорист намагається знищити інфраструктуру Харкова та залишити місто в темряві. Наразі вже є перебої з електрикою в області — більше 200 тисяч абонентів Харківщини залишилися без електропостачання”, – повідомив він.
Кулеба додав, що на місцях “прильотів” працюють всі відповідні служби, які аналізують та ліквідовують наслідки.
“Окупанти ще раз вирішили воювати проти кранів та світла. Координуємо заходи, аби мережі працювали. В людей буде електрика попри атаки ворога”, – запевнив Кулеба.
Він також зазначив, що внаслідок масованої атаки ніхто не постраждав.
- Уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.