На Харківщині внаслідок російського авіаудару загинула жінка

Джерело: пресслужба ДСНС

19 червня російські війська обстріляли с. Вільхівка на Харківщині, а також заклад дитячого відпочинку у Харкові.

У ДСНС повідомили, що у Вільхівці вороже влучання прийшлося по приватному подвір’ї, внаслідок чого загинула 49-річна жінка та постраждав 60-річний чоловік. Виникла пожежа приватного будинку, яку рятувальники ліквідували.

Тоді як у Харкові обійшлося без загорання, постраждала жінка 1976 р.н.

Раніше ми повідомляли, що російські війська щомісяця скидають на українські населені пункти більш як 3000 керованих авіаційних бомб.

Росія використовує на місяць 3200–3500 КАБів – це керовані авіаційні бомби – виключно по цивільному населенню, цивільній інфраструктурі, – зауважив Зеленський.

За його словами, у такий спосіб ворог прагне змусити українців боятись і втікати зі своїх домівок, аби війська РФ згодом мали змогу окупувати ці населені пункти.

І це головна мета. Те саме робив Гітлер – килимове бомбардування. Все те саме, як за однією методичкою, – сказав Зеленський.

  • У селі Родичі Харківської області у 7-річної дитини в руках вибухнула російська міна.
  • На ділянці від Райгородки до Нововодяного російські війська сконцентрували до десяти тисяч особового складу та близько 450 одиниць військової техніки, зокрема 200 артсистем. Аналітики припускають, що ворог планує повторити минулорічний наступ на Борову.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що нині найважча ситуація на фронті спостерігається на Донеччині. Глава держави повідомив це за результатами доповіді головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.