На Харківщині з’явилися борди із зображенням підозрюваних у наведенні удару по селу Гроза

Джерело: Укрінформ
У Харківській області почали розміщувати борди з братами, яких підозрюють у наведенні російського ракетного удару по селу Гроза, унаслідок якого загинуло 59 осіб.
Те, що в регіоні з’являються борди з зображенням Володимира та Дмитра Мамонів, підтвердив начальник Шевченківської військової селищної адміністрації Сергій Старіков.
Він наголосив, що місцеві мешканці не причетні до появи бордів, а зробили це “спеціально навчені люди”. Водночас уточняти, кого має на увазі, Старіков не став.
ДОВІДКА: 5 жовтня о 13:24 російські окупанти вдарили по селу Гроза, що у Куп’янському районі Харківської області. Для удару РФ застосувала ракету “Іскандер”, яка поцілила у приміщення кафе та магазину, де на той момент відбувались поминки.
Село було окуповане росіянами у 2022 році. Станом на 2023 рік там проживало близько сотні осіб.
Додамо, що 11 жовтня в СБУ повідомили, що встановили ймовірних коригувальників ракетного удару РФ по селу Гроза. Ними виявились двоє братів, які під час тимчасової окупації села у 2022 році приєднались до росіян, а перед звільненням селища виїхали до РФ.
- Криміналісти поліції ідентифікували особи всіх 59 загиблих внаслідок ракетного удару РФ по кафе у селищі Гроза Харківської області.
У районі міста Ізюм Харківської області загинув 40-річний громадянин Великої Британії Кріс Гарретт, який займався розмінуванням територій.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що адміністрація Трампа вважає умови, які Росія висуває на переговорах щодо припинення війни проти України, надмірними.
На Сумщині в лікарні помер 6-річний Борис Зінченко, який зазнав поранення унаслідок російського ракетного удару по Великій Чернеччині 6 травня.
Німеччина оновила список переданого озброєння Україні. У новому військовому пакеті союзники передали зокрема ракети IRIS-T SLM, десятки дронів VECTOR та боєприпаси.
Кабінет Міністрів ухвалив зміни у постанову № 560, котрі змінюють алгоритм проходження військово-лікарської комісії. Відтепер користувачі застосунку Резерв+ матимуть змогу не очікувати накладення електронного підпису керівником ТЦК для проходження ВЛК.