На Херсонщині чоловік підірвався на російській міні

Джерело: Херсонська ОДА

Між населеними пунктами Велика Олександрівка та Новодмитрівка на Херсонщині аграрій підірвався на вибухівці, залишеній російськими окупантами.

38-річний чоловік натрапив на ворожу міну під час обробки поля. Внаслідок детонації він зазнав травми голови. 

Зараз чоловік знаходиться у лікарні та йому надають допомогу. 

У Херсонські ОДА наголосили, що працювати на землях, які ще не обстежили сапери, – вкрай небезпечно.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.