На Херсонщині український дрон-камікадзе знищив ворожий комплекс спостереження «Муром-П» (Відео)
Джерело: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.
На Херсонщині дрон-камікадзе від “Армії дронів” знищив російський комплекс спостереження “Муром-П”.
Очільник Мінцфири зазначив, що Сили оборони продовжують перетворювати техніку росіян на металобрухт. Цього разу FPV-дрон українського виробництва знищив вороже “око мордора”. Саме так називають “Муром-П”, який дозволяє російським окупантам цілодобово спостерігати за територією та просуванням українських військ.
“Пишаюся українськими розробками. Працюємо, щоб таких дронів було в сотні разів більше, а ворожих очей – менше. Дякую кожному, хто підтримує “Армію дронів” та донатить на “пташок”, – резюмував Михайло Федоров.
- Кіберфахівці Служби безпеки України знищили три ворожі прикордонні комплекси спостереження, які росіяни використовують для того, щоб стежити за територією України.
- В Україні триває 504-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час воїни ЗСУ ліквідували більш як 235 тисяч російських загарбників.
- Авіація сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 4 – по зенітно-ракетних комплексах ворога.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.