На Хмельниччині мавпа, яка втекла з вольєра, покусала 14-річну дівчинку

Джерело: “Суспільне”.

У селі Карпівці, що на Хмельниччині, мавпа, яка втекла з вольєра, покусала 14-річну дівчинку. Тварину й досі не вдалося спіймати.

Тварину в село привіз мешканець Харкова, якому її віддали знайомі, коли їхали в Іспанію. Мавпа жила у вольєрі на вулиці, однак тиждень тому тварині вдалося його відкрити і втекти.

Мешканка села Карпівці Лариса Слєпчик розповіла, що тварина покусала її 14-річну доньку у вівторок, 1 серпня.

“Дитині 14 років, ввечері ми були на городі та побачили мавпу. Вона прибігла до нас. Мала поряд з нею стояла і щось рукою провела, а та на неї скочила і вчепилася їй лапами передніми за руку і зубами за пальці. Відірвала кусок м’яса з руки, і ще в одному місці дуже прокусила руку”, – розповіла мати постраждалої дівчинки.

Зараз дівчинка проходить антисказову терапію.

За словами жінки, крик тварини чули ще тиждень тому, однак думали, що то кіт. Ввечері того ж дня тварину на власному подвір’ї побачив ще один мешканець села, Володимир.

“По селу бігає вже пару днів. В мене за хатою шовковиця, так мавпа ту шовковицю їсть. Приїхали хлопці, хотіли зловити, вона налякалася і вискочила на хату. От вже цілу ніч тут на хаті бігає туди сюди й не можуть її зловити ніяк”, – розповів Володимир

Зображення: “Суспільне Хмельницький”

Як виявилось, мавпу на кличку “Гарік” пів року тому привіз із собою у село мешканець Харкова Сергій.

За його словами, знайомі, які їхали з-під обстрілів з Харкова в Іспанію, попросили його тимчасово взяти тварину до себе, однак досі не повернулися й не забрали її.

У селі мавпа жила в клітці на вулиці, до цього інциденту ніколи не втікала. За словами Сергія, мавпа ніколи не була агресивною, годували тварину з рук.

Чоловік не проти, щоб мавпу у нього забрали. “Забрати у притулок чи в зоопарк. Хай собі там живе”, – каже Сергій.

Про те, що селом бігає мавпа, місцеві повідомили директора реабілітаційного центру для диких тварин Сергія Пальохіна.

За його словами, це є зелена мавпа. “З вигляду вона доглянута, чиста, акуратна. Скоріш за все, в неї є щеплення. Будемо з’ясовувати. Зараз треба її зловити”, – зазначив Сергій Пальохін.

Сачком упіймати тварину не вдалося. Тому мавпі на кличку “Гарік” дали седативні препарати. За словами Сергія Пальохіна, седативний препарат не подіяв. Мавпа далі стрибає селом.

Староста села Карпівці Людмила Чобан сказала, що звертатиметься до ДСНС, аби таки впіймали тварину.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.