Свиня на прізвисько Пікассо малює портрети і заробила на цьому понад 1 мільйон доларів

Джерело: Insider

Свиня Пікассо, яку активістка Лефсон у 2016 році врятувала із бійні, живе в заповіднику.

Тварина зібрала понад 1 мільйон доларів завдяки своїм роботам. Кошти Лефсон використовує на їжу, зарплату персоналу заповідника, ветеринарні рахунки та інші витрати закладу.

Свиня малює, тримаючи пензель ротом, а коли закінчує свою роботу, позначає картину своєю мордою.

У 2019 році Лефсон розповіла, що вона вперше помітила схильність Пікассо до малювання, коли порося жував і ламав більшість предметів, але обережно поводився з пензликами.

Фото: Insider

Активістка написала у своїй книзі “Пікассо: художня свиня за мільйон доларів, яка врятувала заповідник”, що вона прикріпила використані рулони туалетного паперу до ручки щітки та дала це Пікассо, який помахав ним ротом.

Нагороджуючи Пікассо виноградом і проводячи “індивідуальні уроки, коли я на руках і колінах повзаю навколо її сараю з пензлем у роті”, Лефсон навчила свиню малювати.

“Найцікавішими моментами були ті, коли вона сама робила неймовірні фігури — сердечко, ініціал, цифру — а я її зупиняла, запитуючи себе, що їй ще треба”, — зазначила активістка.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.